Sincan zabıtasından yerinde ve hızlı çözüm

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Sincan zabıtasından yerinde ve hızlı çözüm
19 Şub 2024 / Pzt 15:24
1 dk okuma / 0 Kez Okundu
| |

Sincan’a kazandırdığı vizyon projeleriyle büyük takdir toplayan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, vatandaşlara yerinde ve daha hızlı hizmet ulaştırabilmek için de yenilikler gerçekleştiriyor. Sincan Belediyesi, 6 bölgeye 6 Zabıta Merkez Amirliği kurarak hızlı ve etkin çözümle hizmetlerine devam ediyor.

Sincanlı vatandaşların düzeninin muhafaza edilmesi, huzur, güven ve konforlu bir yaşam sürmesi için gerekli adımları atan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, vizyoner bakış açışıyla Zabıta Teşkilatında yeniliğe gitti. Başkan Ercan, daha önce tek merkezden yönetilen Zabıta teşkilatını, daha hızlı hizmet verebilmesi için Sincan içerisinde 6 bölgeye ayırarak Zabıta Merkez Amirliği kurdu.
Böylece hem personelin bölgeye hakimiyetinin artması hem de vatandaşlar tarafından bildirilen şikayet, başvuru ve önerilerin daha çabuk çözüme kavuşturulması sağlanıyor.
Temelli, Yenikent, Fatih, İstasyon, Çarşı ve Osmanlı bölgelerinde hizmet veren Zabıta Merkez Amirlikleri ile hem denetimler sıklaştı hem de vatandaşın çözüm alma süresi kısaldı. Aynı zamanda araç ekipman ve personelin yerinde daha hızlı, etkin ve verimli çalışmaları sağlandı.
Sincan’ın daha yaşanabilir ve huzurlu olabilmesi adına Zabıta Müdürlüğü ekipleri gece gündüz demeden haftanın her günü vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.