Aktaş’ın mesajı ortaya çıktı

Büyükşehir Belediye Başkanları için kurulan Whatsapp grubunda Alinur Aktaş Payitaht şehri Bursa vurgusu yaptı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
02 Ara 2019 / Pzt 12:38 |
/ 12.094 Kez Okundu
| |
Büyükşehir Belediye Başkanlarının Külliye'deki görüşmenin ardından kurulan WhatsApp grubunda büyükşehir belediye başkanları, hayırlı olsun dedikten sonra kenara çekildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine parti ayırmaksızın tüm büyükşehir belediye başkanları, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.
 
Belirli periyodlarla bu toplantıların devam edeceği belirtilirken, toplantının ardından tüm başkanların katıldığı bir WhatsApp grubu kuruldu.

Grubun kurulmasıyla tüm isimler "Hayırlı olsun" dileklerini paylaşırken, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise “Tüm başkanlarıma payitaht şehri Bursa’dan selam ve saygılar, hayırlı sabahlar. Whatsapp grubumuz hayırlı olsun Alinur AKTAŞ/Bursa Büyükşehir Bld. Bşk” mesajını gruba gönderdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in telefonundan alınan ekran görüntüsünü, Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi köşesine taşıdı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.