Alinur Aktaş’tan adaylık değerlendirmesi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş AK Parti’den Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ile alakalı yaptığı ilk değerlendirmede görevin kendisine tebliğ edildiğini ifade etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Kas 2018 / Cum 14:48 |
/ 28.212 Kez Okundu
| |
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş “Genel merkezimiz bir süredir değerlendirmeler yapıyor. Türlkiye'de Kurban Bayramı sonrası zaten bir yerel seçim sürecine girdi. Pazartesi günüden itibaren de ortam buna kitlendi. Ben tabi bu manada 2 gündür telefonlar alıyorum. Bize çağrı da yapıldı. Cumartesi günü de Haliç Kongre Kültür Merkezi'nde bununla alakalı bir tören gerçekleştirilecek. Son anda bir aksilik olmazsa biz orada yerimizi alacağız. Ben daha sonra detaylı açıklamayı yapacağım için şimdilik bu kadarı ile yetinelim. Allah ömür verdiyse, herhangi bir aksilik olmazsa inşallah yarın AK Parti'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak orada yerimizi almış olacağız. Hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum”
 
Yarın İstanbul’da gerçekleşecek olan AK Parti aday tanıtım toplantısı ile alakalı açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman “Toplantıda Bursa olarak yerimizi alacağız”

AÇILIŞ ERTELENDİ

Öte yandan yarın Büyükşehir Belediyesinin İnegöl’de gerçekleştireceği tesis açılış programı Aktaş’ın İstanbul’da ki aday tanıtım programına katılmasından dolayı ileri bir tarihe ertelendi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.