Başkan Taban unutamadığı anısını anlattı

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban 2 yıllık başkanlık döneminde unutamadığı anısını anlattı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
09 Kas 2019 / Cmt 16:12 |
/ 1.917 Kez Okundu
| |
İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediye Başkanlığı görevine gelmesinin üzerinden tam 2 sene geçti.
Gazetecilerin bu 2 yıllık süreçte unutamadığınız bir anınız var mı sorusuna cevap veren Taban karı koca görme engelli ailenin evlerindeki düzen ve intizama hayran kaldığını ifade etti.

Taban yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; Hem siyasetle beraber hem de İnegöl Belediye Başkanlığı ile çok şeyler öğrenmeye devam ediyorum. Özellikle ihtiyaç sahibi insanları gördükçe bunu sadece maddi olarak düşünmeyin. Örneğin engelli ailelerimiz vatandaşlarımız var. Karı koca görme engelli vatandaşlarımızı ziyarete gittiğimde evlerinde müthiş bir nizam intizam vardı. Bu insanlar görme engelli ama baktığınız zaman çok muntazam. Sizden başka kimse kalıyor mu diye sorduğumda 2 çocuğumuz var demişleri 2 ile 4 yaşlarında.  Hani çocuğun olduğu evde mutlaka ev dağınık olur ama gerçekten evdeki düzenden çok etkilenmiştim. Bu yüzden kendilerini kutlamıştım. Kendilerine şunu demiştim bir gün sizi davet edersem bir toplumun huzurunda bir gününüzü anlatmanızı isterim.  Belki ders niteliğinde çıkarımlar elde edebiliriz. 2 yıllık başkanlık sürecimde unutamadığım anılardan birisidir.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.