Bebek katili olduklarını ispat ettiler

Hakkari’de PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen asker eşi Nurcan Karakaya ile 11 aylık bebeği hakkında MHP ilçe başkanı Aytekin Torun yazılı basın açıklaması gerçekleştirdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
01 Ağu 2018 / Çar 19:12 |
/ 6.902 Kez Okundu
| |
Hakkari’de PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen asker eşi Nurcan Karakaya ile 11 aylık bebeği, Sivas’ın Şarkışla ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun, " Hakkari'de terör örgütü PKK'nın düzenlediği hain saldırı aziz milletimizi derinden üzmüş ve yaralamıştır. Saldırıda bir askerimizin eşi ve 11 aylık bebeği şehit olmuştur. Terör örgütü bir kez daha sivilleri hedef almış ve bebek katili olduğunu ispatlamıştır. Bizler şahadet şerbeti içen vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyor, milletimize baş sağlığı diliyoruz" dedi.
 
Torun konuşmasını şöyle sürdürdü, "Terör örgütü PKK, Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin terörle yoğun mücadelesi nedeniyle yok olmaya doğru ilerlemektedir. Örgüt son çırpınışlarını sivilleri hedef alarak göstermektedir. Ancak yapılan her türlü saldırılara karşı devletimizin verecek cevabı çok ağır olacaktır. Son yıllarda yürütülen terör operasyonları emin olunuz ki aynı şekilde devam edecek ve inşallah çok yakın bir zaman terör örgütleri geldikleri yere gönderilecektir."

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.