Görme engelli Mustafa’dan İnegöllülere uyarı

Görme engelli Mustafa Özdemir İnegöl’de görme engelli yoluna konulan araçlar ve malzemelerden dolayı sıkıntı yaşadıklarını ifade ederek yaşanan durumu İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü’ye aktardı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
02 Ara 2019 / Pzt 17:07 |
/ 1.215 Kez Okundu
| |
3 Aralık Dünya Engelliler günü sebebiyle İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü görme engelli Mustafa Özdemir’i evinde ziyaret etti.

Engellilerin yaşadığı sıkıntıları ilçe kaymakamına anlatan Mustafa Özdemir özellikle engelli yoluna konulan araçlardan şikâyetçi olduğunu ifade ederek “Bayram üstü engelli yolunun bizim gezeceğimiz yerler bunu sağ tarafına ya da sol tarafına ya yolun üzerine bir şey koymayın. Yapmayın dediğimizde bayram üstü diyorlar tamam esnafında ihtiyacı var, esnaf satış yapacak yapmayacak değil ama malını engelli yolunun 1 metre gerisine koy kardeşim.  Cumartesi pazarında arabaları getiriyorlar engelli yolunun üzerine koyuyorlar. Cumartesi pazarına gidiyorum arabaları engelli yolunun üzerine koyuyorlar.  Bu engelli yolu yapılıyorsa bunlar takip edilsin lütfen. En basitinden belediye arabaları hiç durmuyor kaç kere şikâyet ettim bir şey çıkmadı” dedi.

Kaymakam Şükrü Görücü, Mustafa Özdemir’in şikâyetlerini dinleyerek çözüme kavuşması için çalışma yapacaklarını ifade etti.
Ziyaret sonrası kaymakam Görücü, Mustafa Özdemir’e hediye takdim ederken, Mustafa Özdemir ise Kaymakam Görücü’ye kitap hediye etti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.