Gülerer’den teşkilatlara teşekkür

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Gülerer’den teşkilatlara teşekkür
#İnegöl | Haber Merkezi
25 Mar 2023 / Cmt 18:42
1 dk okuma / 2.335 Kez Okundu
| |

AK Parti’de temayül yoklamaları sona ererken, AK Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Semih Gülerer katılım gösteren tüm AK Parti üyelerine teşekkür etti.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, 14 Mayıs 2023’te yapılacak genel seçimler öncesi milletvekili aday adayları için temayül yoklamasını gerçekleştirdi.

Merinos AKKM Hüdavendigar salonunda saat 10:00’da başlayıp 16:00’da sona eren temayül yoklamasında oy kullanan 2 bin 560 teşkilat mensubu, 231 aday adayı arasından kendi bölgesi için milletvekili olarak görmek istediği 10 isim için oy kullandı.

Bu yıl ilk kez elektronik ortamda gerçekleştirilen temayül yoklaması sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa 2. Bölge milletvekili aday adayı Semih Gülerer “Bugün burada bir demokrasi şöleni yaşandı. 1. Bölgeden 100 aday adayı 2. Bölgeden ise 131 aday adayı arkadaşımız yarıştı. Tatlı bir rekabetti. Teşkilatlarımız kimleri milletvekili görmek istediğini yaptığı seçimlerle belirttiler. Burada en güzel olan teşkilatımızın ilgisi ve yoğunluğu. Buda AK Parti’ye AK davaya olan ilginin arttığını gösteriyor.”

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.