Hasan Eroğlu sahada tek tek sorunları dinliyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Hasan Eroğlu sahada tek tek sorunları dinliyor
#İnegöl | Haber Merkezi
06 May 2024 / Pzt 11:13
2 dk okuma / 585 Kez Okundu
| |

Yerel seçimlerin sona ermesine rağmen Saadet Partisi’nin İnegöl Belediye başkan adayı Hasan Eroğlu ve Saadet Partili meclis üyeleri mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek tek tek sorunları dinliyor.

Seçim sonrası mahalle ziyaretlerini sürdüren Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı'nın dün akşam ki durağı Cerrah Mahallesi oldu.
 
Ziyaretler sonrasında açıklama yapan İlçe Başkanı Ahmet Yıldız, "Önümüzdeki yerel seçimlere kadar ana muhalefet görevini en yapıcı şekilde sürdürüp önümüzdeki seçimlerde de yerel yönetimi kazanıp hayırlı hizmetleri direkt muhatap olarak gerçekleştireceğiz inşallah" dedi.
 
Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı, seçim sonrasında teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. İlçe Başkanı Ahmet Yıldız, 31 Mart yerel seçimlerinin belediye başkan adayı Hasan Eroğlu, belediye meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri seçimlerde Saadet Partisi'ne güçlü destek veren Cerrah Mahallesi'ni ziyaret etti.
 
Muhtar, esnaf ve kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla istişareler gerçekleştiren Saadet Partili heyet, bir taraftan da mahallelinin sorun ve önerilerini not etti.
 
CERRAHLI HEMŞERİLERİMİZ İÇİN MECLİSTE ETKİN ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ
Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Ahmet Yıldız, "Teşekkür ziyaretlerimizi Cerrahlı hemşerilerimizle sürdürdük. Cerrah Mahallemiz, 31 Mart yerel seçimlerinde partimize güçlü destek vererek 1. parti çıkardı. Bizler de Cerrahlı hemşerilerimizin sorunlarını çözmek ve isteklerini yerine getirebilmek için belediye meclis üyelerimizle birlikte etkin şekilde çalışacağız. Bir taraftan vatandaşlarımızın sahada nabzını tutup isteklerini dinlerken bir taraftan da çözüm önerileri üreteceğiz. Önümüzdeki yerel seçimlere kadar ana muhalefet görevini en yapıcı şekilde sürdürüp önümüzdeki seçimlerde de yerel yönetimi kazanıp hayırlı hizmetleri direkt muhatap olarak gerçekleştireceğiz inşallah. Zafer inanların ve bu doğrultuda çalışanlarındır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm ilçe halkımıza hayırlı bereketli günler diliyorum" ifadelerini kullandı.
 
SICAK KARŞILAMA İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM
Hasan Eroğlu ise “Cerrah Mahallemizin bizde yeri her zaman farklı. Bizleri hem seçim sürecinde hem de bu akşam çok güzel karşıladılar. Seçim sürecinde de partimizi mahalleden birinci parti çıkarttılar. Biz teşekkürü Cerrahlı hemşerilerimize borç biliriz. Bugün vatandaşlarımızla, belediye meclis üyelerimizle birlikte hasbihal ettik. Bundan sonraki süreçte Cerrah Mahallemizin tüm sorunlarını, belediye meclis üyelerimiz aracılığıyla gündeme getirip çözüme kavuşturmaya çalışacağız. Tekrardan bu sıcak karşılama için mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum” dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.