İnegöl’de o mahalleye yeni anaokulu yapılıyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İnegöl’de o mahalleye yeni anaokulu yapılıyor
#İnegöl | Haber Merkezi
11 Tem, 2024 / Per 10:38
1 dk okuma / 6.924 Kez Okundu
| |

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İnegöl Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü arasında yapılan protokol ile İnegöl’de bir anaokulu yapılacak. Ayrıntılar haberimizde

 

İnegöl’de okul eksikliklerini gidermek için çalışmalar başlatan ilçe milli eğitim müdürlüğü, İnegöl OSB yönetimi ile temasa geçerek bir okul sözü aldı.

PROTOKOL BUGÜN İMZALANDI

Yapılan çalışmalar sonrası İnegöl’de Süleymaniye Mahallesi’ne 12 derslikli anaokulu yapılması kararı verildi. Bugün Bursa Valiliği’nde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İnegöl OSB Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Gerçekleşen programa İnegöl’den Kaymakam Eren Arslan, İnegöl OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe milli eğitim müdürü Halil İbrahim Zengin katılım sağladı.

HAYIRLI OLSUN

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş ise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İnegöl Organize Sanayi Bölgesi arasında İnegöl ilçesi Süleymaniye mahallesinde inşa edilecek olan "12 derslikli Anaokulu" protokolünü imzaladık.  Eğitim yatırımlarının ülkenin geleceğine yapılan yatırımlar olduğunun bilinciyle başta İnegöl Organize Sanayi Bölgesi yöneticilerimiz olmak üzere tüm sanayicilerimize teşekkür ediyor, protokolün İnegöl ilçemize ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.