İnegöllüler dikkat bayramınız zehir olmasın! Cezası 3 bin 136 TL

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İnegöllüler dikkat bayramınız zehir olmasın! Cezası 3 bin 136 TL
#İnegöl | Haber Merkezi
15 Haz 2024 / Cmt 13:28
1 dk okuma / 5.379 Kez Okundu
| |

Bursa'da 9 günlük Kurban Bayramı öncesi trafik kazalarını önlemek amacıyla Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde radarlı hız kontrolü yapıyor. Radara giren arıza yapan bir yardım aracına da 3136 TL para cezası kesildi.

Bursa'da 9 günlük Kurban Bayramı öncesi Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde kazaları önlemek için yoğun güvenlik önlemleri alıyor. Şehrin farklı noktalarında radarlı hız kontrolü yapılarak hız kurallarına uymayan sürücülere idari para cezası kesiliyor.

Özellikle işlek caddelerde ve ana arterlerde yoğunlaşan denetimlerde, emniyet şerit ihlali, hatalı sollama ve aşırı hız gibi ihlaller özel dikkatle kontrol ediliyor. Trafik polisleri, ihlal yapan sürücülere uygulama noktalarında cezai işlem uyguluyor.

Son günlerde yaşanan ilginç bir olayda, uygulama noktasında arıza yapan bir yardım aracı radara girdi ve sürücüsüne 3136 TL idari para cezası kesildi. Olay anında basın mensuplarına görüntü çeken sürücü, ceza makbuzunu da göstermekten kaçınmadı.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, bayram öncesi trafik güvenliğini artırmak için denetimlerin süreceğini ve sürücülerin kurallara uyması gerektiğini vurguladı.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.