İnegölspor Yaz Futbol Okulu Yoğun Katılım İle Başladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
İnegölspor Yaz Futbol Okulu Yoğun Katılım İle Başladı
#İnegöl | Haber Merkezi
02 Tem, 2024 / Sal 12:38
1 dk okuma / 826 Kez Okundu
| |

İnegölspor'umuzun yaz futbol okulu etkinlikleri, 710 öğrencinin katılımı ile ilçe stadında yapılan açılış programı ile başladı.

Açılış programına Kulüp Başkanı Abdurrahman Maksutlar, yönetim kurulu üyelerimiz, İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, sporcu ve sporcu velileri katıldı.

Açılış öncesi açıklama yapan Gençlik Gelişim Program Sorumlusu Özgür Şahin, şunları söyledi:

“Açılışını yaptığımız yaz futbol okulu çalışmalarını bugün itibari ile açmış bulunuyoruz. 2011/2019 yaş grupları arasında çalışmalarımız haftanın üç günü olacak şekilde planlanmıştır.

2011–2012 ve 2013 doğumlu sporcularımız pazartesi, çarşamba, cuma günü çalışma yapılacak. Diğer gruplarımız akşam 18:00/20:00 saatleri arasında altyapı tesislerimizde çalışacaklardır. Antrenman planlamalarını yaş gruplarımıza göre yapmaktayız. Çalışma ana konusu aynı olmak kaydı ile içeriği sporcu seviyelerine uygun olacak şekilde antrenör arkadaşlarımız tarafından planlanacaktır. Siz değerli velilerimize çocuklarınızı spor yapmaya teşvik ettiğimiz ve İnegölspor’u tercih edebilirsiniz için teşekkür ederim. Şunu da bilmenizi istiyorum. Çocuklarımız çim sahada çalışmalarını yapacak. Bu Türkiye’de fazla örneği olan bir durum değil bunun kıymetini bilmemiz gerekir diye düşünüyorum. Sahalarımızın bu hale gelmesine katlıda bulunan başta belediye başkanımız Alper Taban olmak üzere tüm belediye personellerine sahayı bu hale getiren Mustafa İsimbay ağabeyimize de sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bir teşekkür de başta sponsorumuz Altınnesil olmak üzere yaz futbol okulu formalarımıza sponsor olan firma sahiplerine kulübümüz adına teşekkür ederim.”

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.