Kimseye hakaret etmedik, ettirmeyiz de

Esenköy’de yaşanan su sorunlarına ilişkin açıklama yapan eski İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu’ya Esenköy sakini ve muhtar azası ve Nevzat Sert cevap verdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
22 Oca 2020 / Çar 19:16 |
/ 3.585 Kez Okundu
| |
Esenköy muhtar azası ve Nevzat Sert yaptığı açıklamada “Sayın Adil Kansu’nun BUSKİ ile yaşadığımız süreçle alakalı yaptığı açıklamaya istinaden BUSKİ ile yapılan her toplantı sonunda ortak kararlar alınmıştır. Fakat BUSKİ her toplantı sonunda çıkan kararlardan 2 gün sonra caymıştır. Bu toplantıların en sonuncusunda Adil Kansu’nun beyan ettiği gibi kendileri de katılmıştır. Yaptığı açıklamada bizleri hem köy halkıyla hem İnegöl kamuoyuyla anlaşmak istemeyen taraf olarak bizi hedef göstermektedir.  17.04.2015 Tarihli 8325 sayılı dilekçede içme ve sulama ihtiyacının karşılanması için gölet ile alakalı BUSKİ tarafından kabul edilen dilekçemizde kendisinin haberdar olmaması imkansızdır. O tarihte kendisi İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı değil miydi? “Kulağımıza kötü söylemler geliyor.” Açıklaması ile alakalı bizim kesinlikle duymadığımız, bilmediğimiz konuyu saptırmak için söylemiş aslı astarı olmayan talihsiz bir açıklamadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

KİMSEYE HAKARET ETMEDİK ETTİRMEYİZ DE

Kimseye hakaret edilmediğini ifade eden Nevzat Sert “Biz ne sayın AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’a nede Sayın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a hakaret etmedik, kimseye de hakaret ettirmeyiz. Kamuoyunun böyle bilmesini isteriz.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.