Kosova Koleji’nden bursluluk sınavı

İnegöl Kosova Koleji tarafından 15 Şubat Cumartesi günü 3 seansta bursluluk sınavı düzenlenecek. Birinci olan öğrencilere Kosova Koleji tarafından %100 eğitim bursu verilecek.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
16 Oca 2020 / Per 10:20 |
/ 6.309 Kez Okundu
| |
İnegöl Kosova Koleji tarafından bu yıl 5.kez düzenlenecek bursluluk sınavının tarihi belli oldu. 15 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan sınavlar 3 seansta 10.00, 13.00 ve 16.00 saatlerinde yapılacak. Geçtiğimiz yıl Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere iki farklı oturumda yapılan sınavlara İnegöl halkı yoğun ilgi göstermişti. Bu yıl da aynı ilginin olması bekleniyor. Sınavda birinci olan öğrencilere Kosova Koleji tarafından % 100 eğitim bursu verilecek.
 
Kosova Koleji kurucularından Devrim Kosova, yaptığı açıklamada; “Bu yıl 5.si gerçekleştirilecek olan bursluluk sınavımızı Şubat ayında yapma kararı aldık. 15 Şubat’ta sınavımız gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl iki günda yapılan sınavlara ilçe halkının yoğun ilgisiyle karşılaştık. Bu bizi çok mutlu etmişti. Bu yıl da daha fazla ilgi ve alaka olacağını tahmin ediyoruz. Öğrencilerimizi sınavımıza bekliyoruz” dedi.
 


Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.