Mustafa Balcı; Yerli ve mili ürünlerle ticarete yönelelim

Weltew Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı yaptığı yazılı açıklama ile dolar krizinde fiyat politikasında bir değişiklik olmayacaktır dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Ağu 2018 / Sal 18:49 |
/ 22.904 Kez Okundu
| |
Balcı dedikodulardan uzak durulması gerektiğini vurgulayarak “Hepimizin bildiği üzere son günlerde yaşanan döviz kurlarındaki dalgalanmalar ile birlikte ülke ekonomimiz zorlu bir süreçten geçiyor. Weltew Home olarak bu ve bunun gibi zorlu ekonomik süreçlerin daha çok üreterek ve satarak aşılacağının bilincindeyiz. Ekonomik ve siyasal olarak zorlu bir mücadele de bulunduğumuz bu dönemden milli bir duruş sergileyerek el birliği ile çıkılacağına dair inancım tam. Ve sizlerden ricam, kendinizi işinize verin. Günlük gelişen dedikodulardan uzak durun. Siyasi muhabbetlerle moralinizi ve motivasyonunuzu bozmayın ve sadece işinize odaklanın.”

BAYİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Bayilerinin yanında olduğunu ifade eden Balcı “Bizler Weltew Home olarak bugüne kadar sizlerin de güveni ile elde ettiğimiz büyümeler ve buna bağlı oluşturduğumuz sağlam temeller ile bugünde bunlara karşılık olarak biz tüm bayilerimizin yanındayız.”

FİYAT POLİTİKASI DEĞİŞMEYECEK

“Üretim ve satışlarımız dün olduğu gibi bugünde artarak devam edecektir. Fiyat politikamızda yıllık planımız dışında herhangi bir şekilde günlük dalgalanmalar söz konusu olmayacaktır.  Sizlerden aldığımız itibar ve güçle firmamız tüm bayilerimizin ürün taleplerini zamanında ve eksiksiz karşılayacaktır. Ve hizmet kalitemiz yükselerek kesintisiz devam edecektir.”

YERLİ MİLLİ ÜRÜNLERE YÖNELELİM

“Devir , sizlerden aldığımız gücü ve  itibari yine sizlerle paylaşma devridir. İşlerimiz bu döviz krizine rağmen daha iyi olacaktır. Bundan şüpheniz olmasın. Ülkemiz bu tarz krizleri, devalüasyonları atlatır ve unutur.  Yeter ki bizler ithale dayalı ticaretlerimize dikkat edip, yerli ve milli ürünlerle ticarete yönelelim.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.