Tepki çeken görüntüye açıklama geldi

Geçtiğimiz Pazar günü Pazartesi pazarı zeminine dökülen asfalt bugün sökülünce sosyal medyada vatandaşlardan tepki geldi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
29 Eyl 2020 / Sal 19:46 | Son Güncelleme: 29 Eyl 2020 / Sal 20:02
/ 11.639 Kez Okundu
| |
Geçtiğimiz Pazar günü, Pazartesi pazarında balıkçı esnafının bulunduğu alandaki asfalt ömrünü yitiren alanın zemin iyileştirme çalışmaları yapıldı.
Bugün dökülen asfaltın sökülmesi sosyal medyada vatandaşların tepkisine neden olurken, Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu sosyal medya hesabından yapılan işlem için bir izahat gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı;

“İki gün önce Pazartesi pazarı alanında zemin iyileştirmesi gerekçesiyle kazı ve yeni asfaltlama yapıldı. Ne yapılmaya çalışıldığını ne biz, ne de oradaki esnaf arkadaşlar anlayabilmiş değil... Bu konunun izahata ihtiyacı var.”

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA GELDİ
Konu hakkında görüştüğümüz İnegöl Belediyesi yetkilileri ise, Pazar günü asfaltın yetişmemesi üzerine, esnafın mağdur olmaması için çıkma asfalt döktüklerini, pazartesi pazarı esnafının işlerini bitirmesinin ardından bugün dökülen çıkma asfalt söküldü. Sökülen çıkma asfaltın yerine ana malzeme serilecek.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.