Engin Altan Düzyatan: Diriliş’ten ayrılmayı düşünmedim

Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan, diziden ayrılmayı hiçbir zaman düşünmediğini söyledi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Medya |
03 Eyl 2017 / Paz 10:02 |
/ 1.239 Kez Okundu
| |

TRT1'in reyting rekorları kıran dönem dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Hürriyet Gazetesi'nden Onur Baştürk'e konuştu.

Fotoğrafçılık hobisiyle ilgili söyleşi gerçekleştiren Engin Altan, Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilgili soruda ya da cevap verdi.

"AYRILMAK GİBİ BİR FİKRİM OLMADI"

"Diriliş bu sezon da devam ediyor. Dördüncü sezonumuz. Her yıl ayrılacağıma yönelik haberler çıkıyor. Oysa hiçbir zaman öyle bir fikrimiz olmadı" diyen Engin Altan, "Devam ediyorum. Bu son sezon mu olur bilmiyoruz ama, yıl içerisinde anlaşılacak" dedi.

"O dönemde yaşamak ister miydin?" sorusuna cevap veren Engin Altan Düzyatan, "Çok zor bir dönem. Yaşamak isterdim de, ne kadar yaşardım bilmiyorum! İnsan ömrü uzun olan da var. Ertuğrul Gazi 93 yaşında vefat ediyor. Ama kaç tane savaştan sağ çıkıyor. O kadar savaştan sağ çıkabilir miydim, bilinmez. Dönem karışık bir dönem. Şartlar çok ağır. Göçebe hayat da öyle. O dönemde yaşamak kolay değilmiş" diye konuştu.

 Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.