Başkan Sandıkçı: “İlçemize 9,5 milyar TL yatırım kazandırdık”

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Başkan Sandıkçı: “İlçemize 9,5 milyar TL yatırım kazandırdık”
#Siyaset | İHA
23 Şub 2024 / Cum 10:24
1 dk okuma / 3 Kez Okundu
| |

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi yatırımların merkezi haline getirdiklerini ifade etti.

Samsun’un Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, işadamları derneğini ziyaret etti. Aytekin Demir ve yönetim kurulu üyelerine ilçeye kazandırdıkları projeler ve yatırımlar hakkında bilgiler aktaran Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’i yatırımların gözde durak noktası haline getirdiklerini söyledi.
İlçeye yeni projeler ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceklerini vurgulayan İbrahim Sandıkçı, “Farklı sektörlerde faaliyet gösteren değerli iş insanlarımızla bir araya gelerek ilçemize kazandıracağımız yatırımlar hakkında istişarelerde bulunuyoruz. İlçemize 5 yılda 9,5 milyar TL merkezi hükümet yatırımı ve belediyemiz kaynaklarından 372 milyon TL yatırım kazandırdık. Belediye ve merkezi hükümet yatırımlarımız ile birlikte, sağlık ve eğitim alanları başta olmak üzere özel sektör yatırımları da ilçemizin gelişim sürecinde aktif olarak rol aldı. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla Canik’imizin yatırım potansiyelinin fark edilmesini sağlayıp, iş insanlarımızın ilçemize farklı alanlarda yatırımlarda bulunmasına vesile olduk. Canik’imizi daha ileriye taşıyacak yeni proje ve yatırımları ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.