Cizre Belediyesinden engelli gence tekerlekli sandalye desteği

Şırnak’ın Cizre İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, 14 yaşındaki yürüme ve zihinsel engelli Lokman Toğrul’a tekerlekli sandalye hediye etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Oca 2018 / Sal 10:50 |
/ 83 Kez Okundu
| |
Şırnak’ın Cizre İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, 14 yaşındaki yürüme ve zihinsel engelli Lokman Toğrul’a tekerlekli sandalye hediye etti.
Dicle Mahallesi’nde ikamet eden 14 yaşındaki yürüme ve zihinsel engelli Lokman Toğrul’u evinde ziyaret ederek yaşadığı sorunları dinleyen Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, engelli gence ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi hediye etti. Engelli vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılamaya çalıştıklarını belirten Arıcan, “Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için her türlü gayreti gösteriyoruz. Devletimizin ve Belediyemizin imkanlarını vatandaşlarımızın hizmetine sunarak, onların hayat standardını daha da iyileştirmeye gayet ediyoruz. Burada da engelli vatandaşımızı ziyaret ederek devletimizin şefkat ve sıcaklığını hissettirmeye çalışıyoruz. Onların mutluluğu çalışma azmimizi daha da yükseltiyor” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.