Derecik Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanlığına Sevin seçildi

Hakkari’nin Derecik ilçesinde Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanlığına Kemal Sevin seçildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
13 Tem, 2019 / Cmt 15:28 |
/ 14 Kez Okundu
| |
Divan başkanlığı yapan Hakkâri Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Abdurrahman Er, Hakkâri genelinde en fazla şehit ve gazinin Derecik bölgesinde olduğunu belirterek, “Derecik ilçemizde şehit ve gazilerimizle alakalı bir derneğin kurulması memnuniyet vericidir. Bizler Hakkâri olarak yakın zamanda kuracağımız Doğu Anadolu Bölgesi Gaziler ve Şehit Aileleri Federasyonuna Derecik Gaziler ve Şehit Aileleri Derneğimizi de kurucu üye olarak almayı planlıyoruz. Derecik ilçemizde büyük bir kitlenin sahiplendiği derneğimizin hayırlara vesile olsun diyor, katılım sağlayan tüm üyelere yürekten teşekkür ediyorum. Ülkemizin bekası uğrunda bayrak inmesin, ülke bölünmesin diye canlarını seve seve veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize de şifalar diliyorum. Yönetime seçilen tüm arkadaşlarıma da başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.
Derecik Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanlığına seçilen Kemal Sevim ise, kongreye katılan herkese teşekkür ederek, "Ailemden onlarca şehit ve gazimiz var. Devletimize olan bağlılığımızdan asla taviz vermeyiz" dedi.
Çekilen hatıra fotoğrafının ardından kongre sona erdi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.